انجام پروژه آباکوس

معرفی نرم‌افزار آباکوس

نرم افزار آباکوس یکی از قویترین و با کیفیت‌ترین نرم افزارها برای مدل‌سازی و تحلیل سیستم‌ها و مسائلی می‌باشد که تحلیل آن‌ها به صورت دستی و عددی ممکن نیست و یا به دلیل صرف وقت زیاد و حجم بالا به صرفه نیست. نرم افزار آباکوس با بهره گیری از (Finite element) که از بهترین و دقیق‌ترین تئوری‌های عددی است.
 پیدایش نرم افزار اباکوس به سال ۱۹۷۸ بر می‌گردد . اسم نرم افزار آباکوس از چرتکه گرفته شده است، که در گذشته به عنوان ابزار محاسباتی استفاده می‌شد. با پیشرفت روزافزون امکانات نرم‌­افزاری و سخت‌افزاری در چند دهه اخیر استفاده از نرم‌افزارهای اجزاء محدود نظیر آباکوس در مسائل مهندسی افزایش قابل توجهی پیدا کرده است. 
چند ضلعی امادگی دارد تا انجام پروژه های آباکوس را در اسرع وقت و با کیفیت عالی تحویل دهد.

نحوه انجام پروژه آباکوس در چند ضلعی

پس از ارسال سفارش پروژه شما تیم کارشناسان متخصص چند ضلعی در زمینه آباکوس مستندات ارسالی توسط شما را بررسی نموده و روش‌های مختلف را برای انجام سفارش پروژه آباکوس به اطلاع شما خواهد رساند. همچنین در صورتی که روش‌های مختلفی برای انجام پروژه شما وجود داشته باشد و یا اینکه بتوان ابتکارات و نوآوری‌هایی را برای انجام پروژه اعمال نمود، کارفرما در جریان این موارد نیز قرار خواهد گرفت. هزینه ثبت سفارش و مشاوره اولیه انجام پروژه آباکوس رایگان است.

اهم خدمات چند ضلعی در زمینه انجام پروژه های آباکوس

مدلسازی با نرم افزار آباکوس

مدلسازی انواع تونل

مدلسازی سد بتنی و سازه های بتنی

انجام پروژه آباکوس تخصصی


پرسش‌های متداول درباره انجام پروژه آباکوس

1هزینه ارسال سفارش پروژه آباکوس برای چند ضلعی و بررسی اولیه چقدر است؟
ارسال سفارش در چند ضلعی رایگان است. شما میتوانید بصورت رایگان درخواست انجام پروژه خود را ارسال کنید و بعد از ارزیابی و قیمت گذاری، برای انجام پروژه تصمیم بگیرید.
2نحوه قیمت گذاری سفارش پروژه آباکوس من چگونه است؟
پروژه آباکوس شما بر اساس زمان لازم برای انجام و میزان سختی قیمت گذاری خواهد شد. برای قیمت گذاری پروژه خود از قسمت سفارش پروژه اقدام کنید.
3بررسی و قیمت گذاری پروژه آباکوس من چقدر زمان خواهد برد؟
تمامی سفارشات در چند ضلعی ظرف یک الی دو روز کاری بررسی و قیمت گذاری خواهند شد. در صورت فوری بودن پروژه خود می‌توانید برای پیگیری سریعتر به پشتیبانی چند ضلعی اطلاع دهید.
4در صورت عدم انجام مناسب پروژه آباکوس خود چکار باید بکنم؟
تمامی پروژه های انجام شده در چند ضلعی ۷۲ ساعت مهلت بررسی دارند و در صورت مغایرت فایل تحویلی با درخواست کارفرما، اصلاح پروژه بصورت رایگان انجام می‌پذیرد.
5برای خرید پروژه آماده آباکوس از کجا اقدام کنم؟
برای خرید پروژه آماده به فروشگاه چند ضلعی سر بزنید و از قسمت جستجو برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود استفاده فرمایید.
6من تمایل به همکاری با چند ضلعی در زمینه انجام پروژه های آباکوس دارم، چکار باید بکنم؟
برای همکاری با چند ضلعی از قسمت همکاری با ما اقدام کنید. چند ضلعی از همکاری با افراد توانمند همواره استقبال می‌کند.

سفارش پروژه آباکوس

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های آباکوس اینجا کلیک کنید