انجام پروژه الکترونیک

انجام پروژه های الکترونیک

فرایند طراحی مدار و انجام پروژه های الکترونیک می‌تواند دامنه وسیعی همچون طراحی سیستمهای الکترونیکی پیچیده، ترانزیستورها ویا مدارهای مجتمع داشته باشد. برای طراحی‌های ساده، این فرایند می‌تواند توسط یک نفر و بدون برنامه یا طبق ساختاری دقیق صورت بگیرد اما برای طراحی‌های پیچیده تر تیمهایی از مهندسان، برنامه ریزی دقیق و شبیه سازی‌های کامپیوتری مورد نیاز خواهد بود. چند ضلعی با دارا بودن تیمی متشکل از مهندسان برق و فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه‌های داخل و خارج از کشور آمادگی دارد تا شما را در انجام  پروژه های الکترونیک تخصصی ساهت و صنعتی یاری کند.

سفارش پروژه الکترونیک

بسیاری از دانشجویان و محققان به دلیل عدم آشنایی و تجربه کار با نرم افزارهای طراحی مدار و برنامه نویسی  در انجام پروژه های تخصصی و صنعتی و صنعتی در زمینه مهندسی الکترونیک نیاز به کمک و مشاوره دارند. چند ضلعی با بهره‌گیری از متخصصان با تجربه در این زمینه آمادگی کمک به شما عزیزان را در رشته های برق کامپیوتر و ... دارد. خدمات ما شامل انجام پروژه های الکترونیک مبتنی بر میکروکنترلرهای AVR, ARM، STM8، PIC پروژه های مبتنی بر مینی کامپیوترهای رزبری پای Raspberry pi، Cubieboard و Orange Pi، پروژه های طراحی PCB، درایور نویسی و راه اندازی انواع ماژول ها و سنسورها و ... می باشد.

 

.به همین منظور شما می توانید پس از ثبت سفارش پروژه الکترونیکی خود با کارشناسان چند ضلعی در ارتباط باشید و پس از بررسی مستندات مربوط به پروژه خود از کمک و راهنمایی‌های کارشناسان ما در جهت پیشبرد پروژه استفاده نمایید.کادر چند ضلعی با بررسی سفارش انجام پروژه الکترونیک شما شما در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت ممکن می نماید.

 

خدمات انجام پروژه الکترونیک

انجام پروژه الکترونیک با ARM

انجام پروژه های الکترونیک AVR

انجام پروژه الکترونیک با میکروکنترلر STM8

آموزش و تحلیل و طراحی و شبیه سازی مدارات و حسگرها


پرسش‌های متداول درباره انجام پروژه های الکترونیک

1هزینه ارسال سفارش پروژه الکترونیک برای چند ضلعی و بررسی اولیه چقدر است؟
ارسال سفارش در چند ضلعی رایگان است. شما میتوانید بصورت رایگان درخواست انجام پروژه خود را ارسال کنید و بعد از ارزیابی و قیمت گذاری، برای انجام پروژه تصمیم بگیرید.
2نحوه قیمت گذاری سفارش پروژه الکترونیک من چگونه است؟
پروژه الکترونیک شما بر اساس زمان لازم برای انجام و میزان سختی قیمت گذاری خواهد شد. برای قیمت گذاری پروژه خود از قسمت سفارش پروژه اقدام کنید.
3بررسی و قیمت گذاری پروژه الکترونیک من چقدر زمان خواهد برد؟
تمامی سفارشات در چند ضلعی ظرف یک الی دو روز کاری بررسی و قیمت گذاری خواهند شد. در صورت فوری بودن پروژه خود می‌توانید برای پیگیری سریعتر به پشتیبانی چند ضلعی اطلاع دهید.
4در صورت عدم انجام مناسب پروژه الکترونیک خود چکار باید بکنم؟
تمامی پروژه های انجام شده در چند ضلعی ۷۲ ساعت مهلت بررسی دارند و در صورت مغایرت فایل تحویلی با درخواست کارفرما، اصلاح پروژه بصورت رایگان انجام می‌پذیرد.
5برای خرید پروژه آماده الکترونیک از کجا اقدام کنم؟
برای خرید پروژه آماده به فروشگاه چند ضلعی سر بزنید و از قسمت جستجو برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود استفاده فرمایید.
6من تمایل به همکاری با چند ضلعی در زمینه انجام پروژه های الکترونیک دارم، چکار باید بکنم؟
برای همکاری با چند ضلعی از قسمت همکاری با ما اقدام کنید. چند ضلعی از همکاری با افراد توانمند همواره استقبال می‌کند.

سفارش پروژه الکترونیک

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های الکترونیک خود اینجا کلیک کنید