انجام پروژه ایتبس

معرفی نرم افزار ایتبس


CSI ETABS که از آن با نام ایتبز یا ایتبس یک نرم افزار مخصوص جهت تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی می باشد. نرم‌افزار ETABS یک نرم‌افزار مخصوص جهت تحلیل و طراحی سازه‌های ساختمانی می‌باشد. قابلیت این نرم‌افزار جهت تحلیل و طراحی این نوع سازه‌ها جهت گیری شده‌اند. تمام المان‌های یک ساختمان برای برنامه شناخته شده هستند. پردازنده‌های طراحی برنامه بسیار کامل می‌باشد و تمام المان‌های ساختمان را می‌توان در این نرم‌افزار طراحی کرد. قابلیت این نرم افزار جهت تحلیل و طراحی این نوع سازه ها جهت گیری شده است. تمام المان های یک ساختمان برای برنامه شناخته شده هستند. پردازنده های طراحی برنامه بسیار کامل می باشد و تمام المان های ساختمان را می توان در این نرم افزار طراحی کرد. برنامه CSI ETABS برای سیستم های ساختمانی تهیه شده است. ایده برنامه های ساختمانی 35 سال پیش مطرح شده است(1963کلاوف R.W). در هر حال نیاز به برنامه های مخصوص مانند ETABS هنگامی آشکار تر شد که مهندسان سازه تحلیل های غیر خطی استاتیکی و دینامیکی را به صورت عملی مورد استفاده قرار دادند و با پیدایش کامپیوترهای امروزی با قدرت و توان بالا این کامپیوترها برای ایجاد مدل های بزرگتر و پیچیده تر به وسیله مهندسان سازه مورد استفاده قرار گرفتند.

انجام پروژه ایتبز خود را به چند ضلعی بسپارید

دانشجویان مهندسی عمران بدلیل پیچیدگی و عدم وجود زمان کافی برای یادگیری نرم‌افزارهای مهندسی عمران، اغلب در انجام پروژه ایتبس خود دچار مشکل می شوند. دپارتمان مهندسی عمران چند ضلعی آمادگی دارد تا انجام پروژه ایتبز شما عزیزان را با کیفیت عالی انجام و تحویل دهد.سفارش پروژه تخصصی و صنعتی ایتبز مهندسی عمران

سفارش انجام پروژه ایتبز خود را برای ما ارسال کنید، کارشناسان پس از بررسی سفارش پروژه شما، با شما در تماس خواهند بود و مشاوره لازم را برای هرچه بهتر انجام شدن پروژه شما به شما ارائه خواهند داد.


.سفارش پروژه ایتبس خود را همین حالا ثبت کنیداهم خدمات چند ضلعی در زمینه انجام پروژه های ایتبس

انجام پروژه ایتبس سازه های فولادی

انجام پروژه ایتبس مهندسی عمران

انجام پروژه ایتبس سازه های بتنی

طراحی و ترسیم دال بتنی در ایتبس

مهارت‌های ما در زمینه انجام پروژه ایتبز

  • مدلینگ و بارگذاری اجزای سازه
  • طراحی سقف شیبدار و شیروانی در ایتبس
  • ترسیم نمودارهای نیروهای وارد به سازه خمش و برش
  • کنترل سازه های فولادی بتنی بر اساس آیین نامه های اجرایی
  • ترسیم و طراحی دیوار برشی
  • طراحی سقف های مختلف نظیر کوبیاکس و گیرین وافل

خدمات مشابه

سایر خدمات مشابه چند ضلعی در زمینه انجام پروژه های تخصصی و صنعتی

پرسش‌های متداول درباره انجام پروژه های ایتبز مهندسی عمران

1نحوه قیمت گذاری سفارش پروژه ایتبس من چگونه است؟
پروژه ایتبس شما بر اساس زمان لازم برای انجام و میزان سختی قیمت گذاری خواهد شد. برای قیمت گذاری پروژه خود بایستی جزییات پروژه خود را برای بررسی از قسمت سفارش پروژه برای ما ارسال کنید. ارسال پروژه و مشاوره اولیه در چند ضلعی کاملا رایگان صورت می‌پذیرد.
2هزینه ارسال سفارش پروژه ایتبس برای چند ضلعی و بررسی اولیه چقدر است؟
ارسال سفارش در چند ضلعی رایگان است. شما میتوانید بصورت رایگان درخواست انجام پروژه خود را ارسال کنید و بعد از ارزیابی و قیمت گذاری، برای انجام پروژه تصمیم بگیرید.
3بررسی و قیمت گذاری پروژه بتن من چقدر زمان خواهد برد؟
تمامی سفارشات در چند ضلعی ظرف یک الی دو روز کاری بررسی و قیمت گذاری خواهند شد. در صورت فوری بودن پروژه خود می‌توانید برای پیگیری سریعتر به پشتیبانی چند ضلعی اطلاع دهید.
4در صورت عدم انجام مناسب پروژه ایتبس خود چکار باید بکنم؟
تمامی پروژه های انجام شده در چند ضلعی ۷۲ ساعت مهلت بررسی دارند و در صورت مغایرت فایل تحویلی با درخواست کارفرما، اصلاح پروژه بصورت رایگان انجام می‌پذیرد.
5برای خرید پروژه آماده ایتبس از کجا اقدام کنم؟
برای خرید پروژه آماده به فروشگاه چند ضلعی سر بزنید و از قسمت جستجو برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود استفاده فرمایید.
6من تمایل به همکاری با چند ضلعی در زمینه انجام پروژه های ایتبس دارم، چکار باید بکنم؟
برای همکاری با چند ضلعی از قسمت همکاری با ما اقدام کنید. چند ضلعی همواره از همکاری با افراد توانمند استقبال می‌کند.

سفارش پروژه ایتبس

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های ایتبس اینجا کلیک کنید