انجام پروژه R

معرفی زبان برنامه نویسی R

R یک زبان برنامه‌نویسی و نرم‌افزار رایگان و متن باز برای محاسبات آماری و تحلیل داده می باشد که بر اساس زبان‌ های اس و اسکیم پیاده ‌سازی شده و توسط راس ایهاکا و رابرت جنتلمن در سال ۱۹۹۳ ساخته شد و برای سیستم عامل‌های ویندوز، مک و انواع توزیع‌های لینوکسی قابل دسترس است. زبان برنامه نویسی آر در میان جامعه آکادمیک و صنعتی بسیار سریع رشد کرده است و به یکی از زبان های بسیار محبوب در زمینه علوم داده و داده کاوی بدل شد. 

 اسم این زبان برنامه نویسی از اولین حرف نام توسعه دهندگان آن راس و رابرت گرفته شده است .

نرم افزار R دارای محدوده گسترده ‌ای از تکنیک ‌های آماری ماننده: مدل‌ سازی خطی و غیرخطی، آزمون ‌های کلاسیک آماری، تحلیل سری ‌های زمانی، رده ‌بندی، خوشه ‌بندی و همچنین قابلیت‌ های گرافیکی است.

R دارای کاتالوگ گسترده‌ای از روش‌های آماری و گرافیکی است. این نرم‌افزار شامل الگوریتم‌های یادگیری ماشین، رگرسیون خطی، سری‌های زمانی و استنباط آماری می‌باشد. در محیط R، کدهای سی، سی پلاس پلاس و فورترن قابلیت اتصال و فراخوانی هنگام اجرای برنامه را دارند. بیشتر کتابخانه‌های R به زبان R نوشته شده‌اند، اما برای کارهای محاسباتی سنگین، کدهای C ، C++ و Fortran ترجیح داده می‌شوند.

بسیاری از شرکت‌های بزرگ از زبان برنامه‌نویسی R استفاده می‌کنند، از جمله Uber ، Google ، Airbnb ، Facebook و …

گرچه نرم ‌افزار R بیشتر برای انجام محاسبات آماری مورد استفاده قرار می گیرد، اما قابل به کارگیری در محاسبات ماتریسی نیز است و در این زمینه، همپای نرم‌ افزارهایی ماننده اُکتاو و نسخه تجاری آن یعنی متلب MATLAB است.

 

اطلاعات تکمیلی درباره زبان برنامه نویسی R

امکانات زبان برنامه نویسی R
– زبان برنامه نویسی ساده و پیشرفته شامل عبارت های شرطی، حلقه و توابع بازگشتی و غیره – امکان ذخیره، بازیابی و دستکاری داده ها – دارای مجموعه قوی از عملگرهای محاسباتی آرایه ها و ماتریس ها – کتابخانه های انجام عملیات داده کاوی و یادگیری ماشین مثل دسته بندی، خوشه بندی، تحلیل شبکه اجتماعی، یادگیری تقویتی و غیره – امکان گرافیکی برای تجزیه و تحلیل داده ها و رسم نمودار – دارای کتابخانه های خاص به برای انجام عملیان تحلیلی در زمینه های مختلف علمی – دارای مستندات فرمت بندی شده و منظم برای استفاده از زبان و کتابخانه های مرتبط
کاربردهای زبان برنامه نویسی آر در علوم مختلف
رشته های شیمی (کمومتریک) رشته های آمار مکانیک رشته های زیست‌شناسی و شاخه‌های مرتبط رشته های علوم پزشکی و داروسازی رشته های بیوتکنولوژی رشته های علوم روانشناسی و اجتماعی رشته های مدیریت رشته های آمار و احتمالات رشته های آمار زیستی رشته های اپید میولوژی و علوم محیطی رشته های بیوانفورماتیک رشته های علوم کامپیوتر رشته های فیزیک

انجام پروژه برنامه نویسی R

در انجام پروژه های برنامه نویسی با Rخود مشکل دارید و به دنبال یک جای مطمئن برای سفارش پروژه های آر R خود با قیمت مناسب هستید؟ چند ضلعی با برخورداری از تیمی متخصص و ممتاز با سابقه درخشان آمادگی دارد تا انجام پروژه R فوری و انجام پروژه های شبیه سازی و برنامه نویسی با متلب در حوزه‌های مختلف و بخش های مختلف مهندسی را بر عهده گیرد. چند ضلعی این اطمینان را به شما می دهد که برنامه های نوشته شده توسط کارشناسان ما دارای کیفیت عالی بوده و جهت ارائه مشکلی نخواهند داشت.


اهم خدمات چند ضلعی در زمینه انجام پروژه R

انجام پروژه برنامه نویسی با آر

انجام پروژه داده کاوی با R

انجام پروژه تحلیل آماری

انجام پروژه یادگیری ماشین با R

  • انجام پروژه داده کاوی Data mining
  • انجام پروژه یادگیری ماشین
  • انجام تحلیل آماری با آر
  •  

پرسش‌های متداول درباره انجام پروژه R

1هزینه ارسال سفارش پروژه R برای چند ضلعی و بررسی اولیه چقدر است؟
ارسال سفارش در چند ضلعی رایگان است. شما میتوانید بصورت رایگان درخواست انجام پروژه خود را ارسال کنید و بعد از ارزیابی و قیمت گذاری، برای انجام پروژه تصمیم بگیرید.
2نحوه قیمت گذاری سفارش پروژه پایتون من چگونه است؟
پروژه R شما بر اساس زمان لازم برای انجام و میزان سختی قیمت گذاری خواهد شد. برای قیمت گذاری پروژه خود از قسمت سفارش پروژه اقدام کنید.
3بررسی و قیمت گذاری پروژه R من چقدر زمان خواهد برد؟
تمامی سفارشات در چند ضلعی ظرف یک الی دو روز کاری بررسی و قیمت گذاری خواهند شد. در صورت فوری بودن پروژه خود می‌توانید برای پیگیری سریعتر به پشتیبانی چند ضلعی اطلاع دهید.
4در صورت عدم انجام مناسب پروژه R خود چکار باید بکنم؟
تمامی پروژه های انجام شده در چند ضلعی ۷۲ ساعت مهلت بررسی دارند و در صورت مغایرت فایل تحویلی با درخواست کارفرما، اصلاح پروژه بصورت رایگان انجام می‌پذیرد.
5برای خرید پروژه R از کجا اقدام کنم؟
برای خرید پروژه آموزشی به فروشگاه چند ضلعی سر بزنید و از قسمت جستجو برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود استفاده فرمایید.
6من تمایل به همکاری با چند ضلعی در زمینه انجام پروژه های R دارم، چکار باید بکنم؟
برای همکاری با چند ضلعی از قسمت همکاری با ما اقدام کنید. چند ضلعی از همکاری با افراد توانمند همواره استقبال می‌کند.
به این مطلب چند ستاره می‌دهید؟
(تعداد رای: 0 - امتیاز میانگین: 0)

سفارش پروژه R

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های برنامه نویسی به زبان R اینجا کلیک کنید