انجام پروژه شبکه عصبی

امروزه شبکه‌های عصبی (Neural Networks) مصنوعی به ­طور گسترده‌ای، با هدف دست­یابی به کارایی شبه انسانی مطالعه می‌شوند. این شبکه‌های عصبی از تعدادی عنصر محاسباتی خطی و غیرخطی که به­ طور موازی عمل می‌کنند، تشکیل شده‌اند. شبکه‌های عصبی مصنوعی تحت عناوین مختلفی هم­چون مدل‌های پیوندگرا، مدل‌های پردازش موازی توزیع‌شده و سیستم‌های نورومورفیک مطرح گردیده‌اند. ایده اصلی مدل پیوندگرا به فیلسوف بزرگ یونان باستان ارسطو برمی‌گردد. وی مفهومی را مطرح کرد که در آن تعدادی از عناصر ساده مرتبط ‌به‌هم به­ واسطه یک سری مکانیزم‌های خاص، منجر به پیدایش حافظه می‌شدند.

 

انجام پروژه شبکه عصبی

بسیاری از پژوهشگران و دانشجویان بدلیل زمان زیادی که صرف مفاهیم تئوری پشت شبکه های عصبی می نمایند و همچنین بدلیل عدم آشنایی با نرم افزارهای متلب ، پایتون  به مشکلات زیادی در انجام پروژه های شبکه عصبی خود بر می‌خورند. چند ضلعی با بهره‌گیری از پژوهشگران نخبه در زمینه هوش مصنوعی، شبکه های عصبی و برنامه نویسی با متلب و پایتون و انجام پروژه با متلب امکان ارائه مشاوره و راهنمایی شما در زمینه انجام  پروژه های شبکه عصبی نظیر آموزش شبیه سازی مقاله شبکه عصبی و ... را دارد.


 پس از ثبت سفارش پروژه شبکه عصبی خود و ارائه مستندات تحقیقاتی و مقاله های مربوطه ، کارشناسان ما  با بررسی مقاله بیس و همچنین نوآوری های مد نظر شما اقدام به انجام پروژه نرم افزاری شما در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت ممکن می نماید.

تعریف پایه شبکه‌های عصبی

 

ایده‌ی اولیه هر شبکه عصبی، شبیه‌سازی  بسیاری‌ از سلول‌های مغزی متصل داخل یک پردازنده کامپیوتری است تا بتوان اعمال یادگیری، شناسایی الگوها و تصمیم‌گیری انسان‌گونه را انجام داد. نکته‌ی جالب توجه درمورد شبکه‌ی عصبی این است که نیازی نیست آن را برای یادگیری صریح، برنامه‌ریزی کنید. این شبکه در واقع می‌تواند همه‌چیز را مانند مغز انسان، خودش یاد بگیرد.

اساس شبكه هاي عصبي بر پايه ساختار آنها بنا شده است، كه اين ساختار شامل يك يا چند لايه ، كه هر لايه داراي تعداد نرون كه اين نرون ها از طريق وزن ها به يكديگر متصل مي باشند. هر نرون داراي ورودي (ها) و خروجي (ها) مي باشند كه هر نرون بر اساس ورودي (ها)محاسبه و خروجي (ها)لازم را توليد ميكند. شبکه‌های عصبی به­عنوان یکی از قدرتمندترین پردازش­گرهای غیرخطی سیگنال، برای طیف وسیعی از کاربردهای پردازش سیگنال کاربرد دارند.

شبکه‌های عصبی مصنوعی، به­ عنوان ابزارهای رگرسیون، کارائی فوق‌العاده‌ای از خود نشان داده‌اند. علی‌الخصوص در کاربردهایی همچون شناسائی الگو و تقریب توابع. این شبکه‌ها قادرند روابط پیچیده غیرخطی بین متغیرهای ورودی و خروجی را در یک سیستم یاد بگیرند بدون اینکه دانشی قبلی نسبت به آن پدیده یا سیستم داشته باشند .

شبکه عصبی در پایتون

پایتون بدلیل سادگی آن توسط بسیاری از افراد به عنوان اولین گزینه برای شبیه سازی شبکه های عصبی در نظر گرفته می شود.  بسیاری از الگوریتم های هوش مصنوعی به آسانی قابل پیاده سازی در پایتون می باشند. در مقایسه با سایر زبان های برنامه نویسی توسعه کد در پایتون زمان کمتری را خواهد برد. همچنین در پایتون کتابخانه های متعددی برای انجام پروژه های شبکه عصبی وجود دارد که این کار را ساده تر می نماید.

شبکه های عصبی در متلب

از نرم افزار متلب به دلیل توانایی بالی آن در کارکردن با ماتریس ها و بردارها به عنوان یک ابزار خوب جهت شبیه سازی شبکه های عصبی یاد می شود. همچنین جعبه ابزار شبکه عصبی در متلب الگوریتم ها، مدل‌های از پیش یادگیری شده و همچنین اپ هایی را برای یادگیری، تصویرسازی و شبیه سازی شبکه های عصبی عمیق و کم عمق فراهم می‌کند. شما می توانید کلاس‌بندی، خوشه‌بندی، رگرسیون، کاهش ابعاد، پیش بینی سری های زمانی و مدل سازی سیستم های دینامیکی را به کمک این جعبه ابزار انجام دهید.

اهم خدمات ما در زمینه انجام پروژه شبکه عصبی

انجام پروژه شبیه سازی مقاله شبکه عصبی

انجام پروژه هوش مصنوعی و شبکه عصبی

انجام پروژه شبکه عصبی در پایتون

انجام پروژه شبکه عصبی در متلب

مهارت‌های ما در انجام پروژه شبکه عصبی

 • انجام پروژه شبکه عصبی مهندسی برق قدرت
 • انجام پروژه تخصصی و صنعتی شبکه عصبی مهندسی برق کنترل
 • پروژه شبکه عصبی در مخابرات
 • انجام پروژه پیش بینی و تخمین با شبکه عصبی
 • انجام پروژه طبقه بندی و دسته بندی داده ها توسط شبکه عصبی
 • انجام پروژه های عصبی فازی
 • انجام پروژه های شبکه عصبی یادگیری ماشین
 • انجام پروژه شبکه های عصبی در کاربردهای نظامی
 • انجام پروژه عصبی در سیستم های هدف‌گیری و تعقیب
 • انجام پروژه شبکه عصبی مهندسی عمران
 • انجام پروژه های بهینه سازی به کمک شبکه عصبی
 • انجام پروژه تصمیم گیری با شبکه عصبی
 • مدلسازی فرایند های پزشکی درمانی با شبکه عصبی
 • پیش بینی سری های زمانی با شبکه عصبی
 • انجام پروژه پیش بینی قیمت سهام و شاخص بورس با شبکه عصبی مصنوعی
 • انجام پروژه های شبکه عصبی ارزیابی ریسک
 • انجام پروژه شبکه های عصبی در پروژه های کسری خدمت
 • انجام پروژه پردازش تصویر با شبکه عصبی
 • انجام پروژه شبکه عصبی مصنوعی
 • انجام پروژه محاسبات نرم

پرسش‌های متداول درباره انجام پروژه شبکه عصبی

1هزینه ارسال سفارش پروژه شبکه عصبی برای چند ضلعی و بررسی اولیه چقدر است؟
ارسال سفارش در چند ضلعی رایگان است. شما میتوانید بصورت رایگان درخواست انجام پروژه خود را ارسال کنید و بعد از ارزیابی و قیمت گذاری، برای انجام پروژه تصمیم بگیرید.
2نحوه قیمت گذاری سفارش پروژه شبکه عصبی من چگونه است؟
پروژه شبکه عصبی شما بر اساس زمان لازم برای انجام و میزان سختی قیمت گذاری خواهد شد. برای قیمت گذاری پروژه خود از قسمت سفارش پروژه اقدام کنید.
3بررسی و قیمت گذاری پروژه شبکه عصبی من چقدر زمان خواهد برد؟
تمامی سفارشات در چند ضلعی ظرف یک الی دو روز کاری بررسی و قیمت گذاری خواهند شد. در صورت فوری بودن پروژه خود می‌توانید برای پیگیری سریعتر به پشتیبانی چند ضلعی اطلاع دهید.
4در صورت عدم انجام مناسب پروژه شبکه عصبی خود چکار باید بکنم؟
تمامی پروژه های انجام شده در چند ضلعی ۷۲ ساعت مهلت بررسی دارند و در صورت مغایرت فایل تحویلی با درخواست کارفرما، اصلاح پروژه بصورت رایگان انجام می‌پذیرد.
5برای خرید پروژه شبکه عصبی از کجا اقدام کنم؟
برای خرید پروژه آماده به فروشگاه چند ضلعی سر بزنید و از قسمت جستجو برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود استفاده فرمایید.
6رشته من مهندسی هست و تمایل به همکاری با چند ضلعی در زمینه انجام پروژه های شبکه عصبی دارم، چکار باید بکنم؟
برای همکاری با چند ضلعی از قسمت همکاری با ما اقدام کنید. چند ضلعی از همکاری با افراد توانمند همواره استقبال می‌کند.
به این مطلب چند ستاره می‌دهید؟
(تعداد رای: 2 - امتیاز میانگین: 5)

سفارش پروژه شبکه عصبی

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های شبکه عصبی خود با متلب یا پایتون اینجا کلیک کنید