انجام پروژه متره و برآورد

انجام پروژه متره و برآورد

یکی از فاکتورهای مهم در پروژه‌های عمرانی و ساخت‌و‌ساز، تعیین  مصالح مورد نیاز و محاسبه مقادیر مصالح مورد نیاز و سپس برآورد قیمت پروژه از روی آن مقادیر محاسبه شده می‌باشد . متره عبارت است "از محاسبه و اندازه‌گیری مقادیر مصالح مورد نیاز ، برای اجرای یک پروژه یا محاسبه مقادیر مصالح به کار رفته و مصرف شده در یک پروژه اجرا شده. اگر مقادیری که با توجه به  واحد های مورد نیاز در متره به دست آمده ، قیمت گذاری گردد برآورد ریالی یا برآورد قیمت پروژه نامیده می‌شود.

 سایت چند ضلعی با دارا بودن تیمی متخصص و نخبه در رشته مهندسی عمران و معماری آمادگی انجام سفارش‌های شما عزیزان در زمینه انجام پروژه‌های متره و برآورد راهسازی، پل و...و تهیه برآورد بر اساس فهرست بها ، تهیه لیستوفر ، تهیه جدول احجام را دارد. در صورت درخواست شما محاسبات بصورت دستی و یا با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری نظیر EXCEL، تکسا، تدکار، بی هرز و رویت انجام خواهد شد.

 

انجام پروژه تخصصی و صنعتی متره و برآورد مهندسی عمران و معماری

سفارش انجام پروژه متره و برآورد خود را برای ما ارسال کنید، کارشناسان پس از بررسی سفارش پروژه شما، با شما در تماس خواهند بود و مشاوره لازم را برای هرچه بهتر انجام شدن پروژه شما به شما ارائه خواهند داد. پروژه متره و براورد شما توسط اساتید و مدرسین نرم افزار با کیفیت اجرایی زده می شود و به نحوی خواهد بود که بتوانید گزارش پروژه را به سازمان نظام مهندسی ارائه دهید و تایید اجرا را بگیرید.اهم خدمات چند ضلعی در زمینه انجام پروژه های متره و برآورد

انجام پروژه متره و براورد

انجام پروژه متره وبرآورد با EXCEL

انجام پروژه تخصصی و صنعتی متره و برآورد

انجام پروژه تخصصی و صنعتی متره و برآورد

پرسش‌های متداول درباره انجام پروژه متره و برآورد

1هزینه ارسال سفارش پروژه متره و برآورد برای چند ضلعی و بررسی اولیه چقدر است؟
ارسال سفارش در چند ضلعی رایگان است. شما میتوانید بصورت رایگان درخواست انجام پروژه خود را ارسال کنید و بعد از ارزیابی و قیمت گذاری، برای انجام پروژه تصمیم بگیرید.
2نحوه قیمت گذاری سفارش پروژه متره و برآورد من چگونه است؟
پروژه متره و برآورد شما بر اساس زمان لازم برای انجام و میزان سختی قیمت گذاری خواهد شد. برای قیمت گذاری پروژه خود از قسمت سفارش پروژه اقدام کنید.
3بررسی و قیمت گذاری پروژه متره و برآورد من چقدر زمان خواهد برد؟
تمامی سفارشات در چند ضلعی ظرف یک الی دو روز کاری بررسی و قیمت گذاری خواهند شد. در صورت فوری بودن پروژه خود می‌توانید برای پیگیری سریعتر به پشتیبانی چند ضلعی اطلاع دهید.
4در صورت عدم انجام مناسب پروژه متره و برآورد خود چکار باید بکنم؟
تمامی پروژه های انجام شده در چند ضلعی ۷۲ ساعت مهلت بررسی دارند و در صورت مغایرت فایل تحویلی با درخواست کارفرما، اصلاح پروژه بصورت رایگان انجام می‌پذیرد.
5برای خرید پروژه آماده متره و برآورد از کجا اقدام کنم؟
برای خرید پروژه آماده به فروشگاه چند ضلعی سر بزنید و از قسمت جستجو برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود استفاده فرمایید.
6من تمایل به همکاری با چند ضلعی در زمینه انجام پروژه های متره و برآورد دارم، چکار باید بکنم؟
برای همکاری با چند ضلعی از قسمت همکاری با ما اقدام کنید. چند ضلعی از همکاری با افراد توانمند همواره استقبال می‌کند.
به این مطلب چند ستاره می‌دهید؟
(تعداد رای: 2 - امتیاز میانگین: 5)

خدمات مشابه

سایر خدمات مشابه چند ضلعی در زمینه انجام پروژه های تخصصی و صنعتی

سفارش پروژه متره و برآورد

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های متره و براورد اینجا کلیک کنید