انجام پروژه هوش مصنوعی

کارشناسان چند ضلعی می توانند شما کارفرمایان عزیز را در انجام پروژه های هوش مصنوعی در حوزه‌های مختلف یاری نمایند. بسیاری از کارفرمایان  بدلیل گستردگی حوزه هوش مصنوعی و انتخاب های متنوع در زبان های برنامه نویسی نظیر پایتون و متلب در پروژه های هوش مصنوعی در انجام پروژه های هوش مصنوعی خود دچار سردرگمی می شوند.

تیم متخصص سایت انجام پروژه چند ضلعی توانایی انجام پروژه ای هوش مصنوعی به زبان های پایتون، متلب، جاوا، C++، LISP و پرولوگ را دارد. تیم چند ضلعی بدلیل تجربه چندین ساله و انجام پروژهای هوش مصنوعی مختلف توانایی مشاوره و یاری شما را در حوزه های مختلف هوش مصنوعی را دارد. کافیست مستندات و مقالات مربوط به پروژه خود را برای ما از طریق فرم سفارش ارسال نمایید. کارشناسان ما پس از بررسی سفارش شما و مستندات ارائه شده، رهیافت های مختلف را برای حل مسئله مربوطه با شما در میان خواهند گذاشت و پیشنهاداتی را برای نوآوری در حل آن مسئله نیز به اطلاع شما خواهند رساند. کادر ممتاز چند ضلعی با بررسی مستندات ارسالی و همچنین نوآوری های مد نظر شما اقدام به انجام پروژه هوش مصنوعی شما در مدت زمان مد نظر شما و با بالاترین کیفیت ممکن می نماید.

.سفارش پروژه هوش مصنوعی خود را همین حالا ثبت کنید

 

هوش مصنوعی چیست؟

 
هوش مصنوعی چیست؟

هوش مصنوعی چیست؟

هوش مصنوعی به سیستم‌هایی گفته می‌شود که می‌توانند واکنش‌هایی مشابه رفتارهای هوشمند انسانی از جمله درک شرایط پیچیده، شبیه‌سازی فرایندهای تفکری و شیوه‌های استدلالی انسانی و پاسخ موفق به آنها، یادگیری و توانایی کسب دانش و استدلال برای حل مسایل را داشته باشند.تعریف هوش مصنوعی آن را به عنوان شاخه‌ای از علوم کامپیوتر مشخص می‌کند که با خودکارسازی رفتارهای هوشمندانه سروکار دارد. هوش مصنوعی به هوشی که یک ماشین در شرایط مختلف می تواند از خود نشان دهد گفته می شود. در سال ۱۹۴۳ با اختراع کامپیوترهای الکترونیکی، هوش مصنوعی دانشمندان را به چالشی بزرگ فراخواند. ماشین هوشمند ماشینی است که توانایی فکر کردن و تصمیم گیری بدون نیاز به انسان را دارند. یکی از ویژگی که ماشین های هوشمند باید داشته باشند، شناخت از وجود خود است که تاکنون ماشینی که این توانایی را به طور کامل داشته باشد به وجود نیامده است، دومین ویژگی شناخت محیط پیرامون است که این امکان در برخی از ماشین های هوشمند امروزی که با نام «ربات های امدادگر» شناخته می شوند، وجود دارد، ویژگی دیگر توانایی نشان دادن عکس العمل در مقابل کنش های حاصل از محیط است این امکان در برخی از ماشین های هوشمند امروزی با نام «ربات های کاوشگر»، وجود دارد، هوش انسانی قادر به مشاهده و تجزیه و تحلیل مسایل در جهت قضاوت و اخذ تصمیم است در صورتی که هوش مصنوعی مبتنی بر قوانین و رویه هایی از قبل تعبیه شده بر روی کامپیوتر است. در نتیجه علی رغم وجود رایانه های بسیار کارا و قوی در عصر ما هنوز قادر به پیاده کردن هوشی نزدیک به هوش انسان در ایجاد هوش های مصنوعی نبوده ایم. به طور کلی اصطلاح هوش مصنوعی برای تشریح کردن سیستم‌هایی به کار می‌رود که هدف آن‌ها استفاده از ماشین‌ها برای تقلید و شبیه‌سازی هوش انسانی و رفتارهای مرتبط با آن است. این هدف گاه ممکن است با استفاده از الگوریتم‌های ساده و الگوهای از پیش تعیین شده محقق شود، ولی گاهی هم نیاز به الگوریتم‌ها فوق‌العاده پیچیده دارد.  امروزه پژوهش‌های هوش مصنوعی عمدتاً بر جنبه‌های Learning  (یادگیری)، Reasoning (استدلال)، Problem Solving (حل مسئله)، Perception (ادراک) و Language (زبان) متمرکز شده است.

کاربردهای هوش مصنوعی

کابردهای هوش مصنوعی

گستره کاربردهای هوش مصنوعی بسیار گسترده بوده و همچنان نیز در حال گسترش است؛ با این حال،  کاربردهای هوش مصنوعی را می‌توان در چند شاخهٔ کلی دسته بندی نمود:
 • پردازش تصویر: تشخیص، شناسایی و دسته‌بندی اشیا و افراد در عکس‌ها ویدیوها
 • تجزیه و تحلیل نظرات علاوه بر پیش‌بینی نتایج انتخابات در عالم سیاست، در بازاریابی و بسیاری حوزه‌های دیگر هم استفاده می‌شود.
 • الگوریتم‌های جست‌وجو مانند الگوریتم‌هایی که گوگل استفاده می‌کندروش‌های محاسبه، رتبه‌بندی و نمایش نتایج جست‌وجو تا حد زیادی بر پایه‌ی مکانیزم‌هایی کار می‌کنند که از یادگیری ماشینی در آن‌ها استفاده می‌شود.
 • پردازش کلمات یا پردازش زبان طبیعی در مواردی همچون ترجمه و خلاصه‌سازی خودکار متون، ایجاد جملاتی به زبان طبیعی (به صورت نوشتار و گفتار) و تکنولوژی تشخیص گفتار (به عنوان مثال در گفتگو با دستیارهای مجازی و یا در هنگام سرچ صوتی)، قطعه‌بندی متون و اطلاعات یا بررسی کردن یک متن از نظر دستور زبان و اشتباهات املایی همچنین در تبدیل نوشتار به گفتار در دستیارهای صوتی مانند سیری، الکسا و گوگل اسیستنت
 • روباتیک:  می توان از هوش مصنوعی یا به عبارتی از بینایی ماشین برای درک محیط اطراف ربات برای ربات استفاده نمود. بدین ترتیب می توان از ربات برای اقدام در شرایط عدم حضور انسان استفاده نمود. امروزه از  روبات‌ها در بسیاری از صنایع نظیر صنایع تولیدی، صنایع دفاعی، پزشکی، پژوهش‌های علمی (مانند فعالیت‌های اکتشافی)، صنایع فضایی و سرگرمی و … مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این ربات ها نیاز هست که ربات توانایی انجام یک سری اعمال روی اشیا را داشته باشد و بتواند عمل مسیریابی را بطور خودکار انجام دهد
 • بازی های کامپیوتری: در بسیاری از بازی های امروزی کامپیوتر به عنوان حریف شما توانائی تجریه و تحلیل روش بازی شما را دارد و می تواند با توجه به عملکرد شما رفتار غیر قابل پیش بینی را از خود بروز دهد.
زبان های برنامه نویسی هوش مصنوعی

پایتون

پایتون یکی از زبان های برنامه نویسی پیشتاز در برنامه نویسی هوش مصنوعی است. دلیل ان هم سادگی و سهولت کد زنی با این زبان برنامه نویسی است. از پایتون مخصوصا در بسیاری از استارتاپ های مربطو به پزشکی در هوض مصنوعی استفاده شده است. یکی از دلایل عمده استفاده از پایتون این است که این زبان ترکیبی از جاوا و LISP است. بنابراین پتانسیل استفاده از امکانات هردو زبان برنامه نویسی وجود دارد. دلیل دیگر محبوبیت پایتون جامعه کابری پویای آن است.

پرولوگ

دلیل اصلی محبوبیت پرولوگ Prolog در هوش مصنوعی که بر اساس یک سری مکانیزم مشخص و قابل انعطاف پذیری بنا ناده شده است. با استفاده از پرولوگ می توان از خصوصیت های اساسی مشترک بین پرولوگ و lisp نیز استفاده نمود.  

جاوا

جاوا نیز  بدلیل شهرت و سادگی نیز کاربرد زیادی دارد. این زبان برنامه نویسی امکان کد زنی آسان الگوریتم هایی که اساس هوش مصنوعی را تشکیل می دهند فراهم می آورد. جاوا انتخاب برنامه نویسانی است که هدف ان ها برنامه نویسی پروژه های عظیم است.

C++

دلیل اصلی استفاده از C++  در هوش مصنوعی سرعت بالای آن است. این زبان برنامه نویسی یقینا پرسرعت ترین زبان در بین  همه این زبان ها می باشد. بنابراین در مواقعی که سرعت نگرانی اصلی برنامه نویسان است از این زبان برنامه نویسی استفاده  می شود.

 

LISP

LISP  یک زبان پردازشی سطح بالا می باشد که در بسیاری از پروژه های هوش مصنوعی از ابتدا استفاده شده است.

اهم خدمات چند ضلعی در زمینه انجام پروژه های هوش مصنوعی

انجام پروژه های هوش مصنوعی با پایتون

انجام پروژه یادگیری عمیق، یادگیری ماشین، داده کاوی

انجام پروژه هوش مصنوعی با متلب

آموزش شبیه سازی مقاله هوش مصنوعی

 • انجام پروژه برنامه نویسی هوش مصنوعی با پایتون
 • انجام پروژه برنامه نویسی هوش مصنوعی با LISP
 • انجام پروژه برنامه نویسی PROLOG
 • انجام پروژه برنامه نویسی جاوا هوش مصنوعی
 • انجام پروژه هوش مصنوعی C++
 • انجام پروژه های الگوریتم ژنتیک
 • انجام پروژه متلب هوش مصنوعی
 • انجام پروژه برنامه نویسی پایتون هوش مصنوعی
 • انجام پروژه کاربرد هوش مصنوعی در بینایی ماشین

پرسش‌های متداول درباره انجام پروژه هوش مصنوعی

1هزینه ارسال سفارش پروژه هوش مصنوعی برای چند ضلعی و بررسی اولیه چقدر است؟
ارسال سفارش در چند ضلعی رایگان است. شما میتوانید بصورت رایگان درخواست انجام پروژه خود را ارسال کنید و بعد از ارزیابی و قیمت گذاری، برای انجام پروژه تصمیم بگیرید.
2نحوه قیمت گذاری سفارش پروژه هوش مصنوعی من چگونه است؟
پروژه هوش مصنوعی شما بر اساس زمان لازم برای انجام و میزان سختی قیمت گذاری خواهد شد. برای قیمت گذاری پروژه خود از قسمت سفارش پروژه اقدام کنید.
3بررسی و قیمت گذاری پروژه هوش مصنوعی من چقدر زمان خواهد برد؟
تمامی سفارشات در چند ضلعی ظرف یک الی دو روز کاری بررسی و قیمت گذاری خواهند شد. در صورت فوری بودن پروژه خود می‌توانید برای پیگیری سریعتر به پشتیبانی چند ضلعی اطلاع دهید.
4در صورت عدم انجام مناسب پروژه هوش مصنوعی خود چکار باید بکنم؟
تمامی پروژه های انجام شده در چند ضلعی ۷۲ ساعت مهلت بررسی دارند و در صورت مغایرت فایل تحویلی با درخواست کارفرما، اصلاح پروژه بصورت رایگان انجام می‌پذیرد.
5برای خرید پروژه آماده هوش مصنوعی از کجا اقدام کنم؟
برای خرید پروژه آماده به فروشگاه چند ضلعی سر بزنید و از قسمت جستجو برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود استفاده فرمایید.
6من تمایل به همکاری با چند ضلعی در زمینه انجام پروژه های هوش مصنوعی دارم، چکار باید بکنم؟
برای همکاری با چند ضلعی از قسمت همکاری با ما اقدام کنید. چند ضلعی از همکاری با افراد توانمند همواره استقبال می‌کند.
به این مطلب چند ستاره می‌دهید؟
(تعداد رای: 3 - امتیاز میانگین: 5)

سفارش پروژه هوش مصنوعی

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های هوش مصنوعی خود اینجا کلیک کنید