انجام پروژه کامسول

معرفی نرم افزار کامسول مولتی فیزیکس

طراحی دستگاه های پیچیده که ترکیبی از فیزیک های مختلف هستند، مستلزم حل معادلات بسیار پیچیده بوده که گاهی اوقات از توانایی فرد برای ایجاد کدهای نرم افزاری خارج است. به همین دلیل نرم افزارهای المان محدود ایجاد شدند تا این مسیر را راحت کنند. از بین این نرم افزارها، نرم افزار کامسول در زمینه محاسبات مسائل چند فیزیکی سرآمد بوده و به شدت در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. نرم‌افزار کامسول مجموعه کامل شبیه‌سازی چند فیزیکی است که قادر به حل معادلات دیفرانسیل جزئی (PDE) و کامل (ODE) برای تحلیل و بررسی رفتار سیستم‌های خطی و غیر خطی به روش المان محدود (FEM) در فضاهای یک، دو و سه بعدی است. نرم افزار COMSOL Multiphysics همه منظوره بوده و با استفاده از روش­های حل عددی پیشرفته اقدام به مدل­سازی و شبیه سازی مسائل فیزیک ­محور می کند. با استفاده از این نرم ­افزار شما قادر خواهید بود که پدیده­ های شامل چند فیزیک و یا پدیده­ های جفت شده به هم (coupled) رابه کمک بیش از ۳۰ ماژول موجود در این نرم ­افزار تحلیل کنید. همچنین قادر خواهید بود که پلتفرم شبیه­سازی را با استفاده از ابزارها و رابط­های اختصاصی برای کاربردهای الکتریکی، مکانیکی، شیمیایی و جریان سیال توسعه دهید. افزونه های (Add-Ons) این نرم افزار امکان اتصال شبیه ­سازی های شما در محیط COMSOL Multiphysics را با سایر روش های محاسباتی و نرم افزارهای طراحی دو بعدی و سه بعدی (CAD) و نرم افزارهای طراحی قطعات الکترونیکی (ECAD) به صورت همزمان (real-time) فراهم می­‌آورد.

بخش‌های مختلف نرم افزال کامسول (COMSOL)

 • الکتریکی (Electrical): این بخش شامل ماژول‌هایی جهت شبیه‌سازی سامانه‌های الکتریکی و مغناطیسی، الکترومغناطیسی در ناحیه رادیویی و نوری، اپتیک هندسی، میکرو الکترومکانیکی (MEMs)، پلاسما و نیمه‌هادی است.
 • مکانیکی (Mechanical): این بخش شامل ماژول‌هایی جهت شبیه‌سازی سامانه‌های انتقال حرارت، مکانیک جامدات خطی و غیر خطی، ژئومکانیک، خستگی، دینامیک بس ذره‌ای و آکوستیک است.
 • سیالات (Fluid): این بخش شامل ماژول‌هایی جهت شبیه‌سازی سامانه‌های مکانیک سیالات محاسباتی، میکسر، میکروفلویدیک، جریان‌های زیر سطحی، لوله‌های حامل سیال و جریان‌های مولکولی است.
 • شیمیایی (Chemical): این بخش شامل ماژول‌هایی جهت شبیه‌سازی سامانه‌های واکنش‌های شیمیایی، باتری و پیل سوختی، رسوب‌دهی الکتروشیمیایی، خوردگی و الکتروشیمی است.

انجام پروژه کامسول

بدلیل گستردگی و پیچیدگی بالای نرم افزار کامسول انجام شبیه سازی با کامسول برای بسیاری از افراد مشکل است. تیم چند ضلعی با داشتن متخصصان ممتاز آمادگی دارد تا خدمات تدریس خصوصی و انجام پروژه های تحلیل با نرم افزار کامسول شما عزیزان را به عهده گیرد. کافی است از طریق فرم سفارش پروژه، درخواست انجام پروژه کامسول خود را برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما با بررسی درخواست شما و مستندات ارسالی نظیر مقاله بهترین رهیافت را برای حل مسئله شما ارائه خواهند داد و درصورت امکان پیشنهاداتی را برای استفاده از روش‌های ابتکاری برای حل مسئله به شما ارائه خواهند داد . سفارش پروژه کامسول خود را ثبت کنید و از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

خدمات چند ضلعی در زمینه انجام پروژه کامسول

مشاوره پروژه کامسول

مشاوره پروژه های تخصصی و صنعتی کامسول Comsol

انجام پروژه تخصصی و صنعتی کامسول

آموزش شبیه سازی مقاله کامسول

  • رفع خطای شبیه سازی در کامسول
  • مشاوره پروژه های تخصصی و صنعتی و صنعتی کامسول
  • امکان آموزش پروژه کامسول در صورت درخواست مشتری
  • انجام درخواست های الکتریکی و مکانیکی
  • انجام درخواست های سیالاتی و شیمیایی با کامسول
  • انجام پروژه های روش های عددی در کامسول
  • انجام پروژه های تحلیل ، مدلسازی با کامسول

پرسش‌های متداول درباره انجام پروژه کامسول

1هزینه ارسال سفارش پروژه کامسول برای چند ضلعی و بررسی اولیه چقدر است؟
ارسال سفارش در چند ضلعی رایگان است. شما میتوانید بصورت رایگان درخواست انجام پروژه خود را ارسال کنید و بعد از ارزیابی و قیمت گذاری، برای انجام پروژه تصمیم بگیرید.
2نحوه قیمت گذاری سفارش پروژه کامسول من چگونه است؟
پروژه کامسول شما بر اساس زمان لازم برای انجام و میزان سختی قیمت گذاری خواهد شد. برای قیمت گذاری پروژه خود از قسمت سفارش پروژه اقدام کنید.
3بررسی و قیمت گذاری پروژه کامسول من چقدر زمان خواهد برد؟
تمامی سفارشات در چند ضلعی ظرف یک الی دو روز کاری بررسی و قیمت گذاری خواهند شد. در صورت فوری بودن پروژه خود می‌توانید برای پیگیری سریعتر به پشتیبانی چند ضلعی اطلاع دهید.
4در صورت عدم انجام مناسب پروژه کامسول خود چکار باید بکنم؟
تمامی پروژه های انجام شده در چند ضلعی ۷۲ ساعت مهلت بررسی دارند و در صورت مغایرت فایل تحویلی با درخواست کارفرما، اصلاح پروژه بصورت رایگان انجام می‌پذیرد.
5برای خرید پروژه کامسول از کجا اقدام کنم؟
برای خرید پروژه آماده به فروشگاه چند ضلعی سر بزنید و از قسمت جستجو برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود استفاده فرمایید.
6رشته من مهندسی هست و تمایل به همکاری با چند ضلعی در زمینه انجام پروژه های کامسول دارم، چکار باید بکنم؟
برای همکاری با چند ضلعی از قسمت همکاری با ما اقدام کنید. چند ضلعی از همکاری با افراد توانمند همواره استقبال می‌کند.

سفارش پروژه کامسول

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه کامسول اینجا کلیک کنید