انجام پروژه CFD


CFD یا دینامیک سیالات محاسباتی چیست؟

طراحی و بهینه‌سازی سیستم‌های مختلف مکانیکی، نیازمند انجام آزمایش‌ها و تست‌های مختلف است. این آزمایش‌ها و طراحی‌های مجددی که در پی دارند، معمولا بسیار پرهزینه و زمان‌بر هستند و فرایند طراحی و ساخت را با چالش‌های زیادی رو به رو می‌کنند. به همین دلیل، به مرور و با بهبود توان محاسباتی کامپیوترها، تمایل مهندسان برای شبیه‌سازی فرایند‌های مختلف مکانیکی افزایش پیدا کرد. برای مثال شبیه‌سازی میدان جریان سیال را با استفاده از علم «دینامیک سیالات محاسباتی (Computational Fluid Dynamic) » انجام می‌دهند.

دینامیک سیالات محاسباتی یا سی ‌اف‌ دی (به انگلیسی (Computational fluid dynamics (CFD) یکی از شاخه های مهندسی مکانیک گرایش سیالات است که با استفاده از آنالیز عددی و الگوریتم های عددی، مسائل مشتمل بر شاره های سیالاتی را تجزیه و تحلیل می کند. در این روش از کامپیوترها برای شبیه سازی بر هم کنش مایعات و گازها با سطوح شرایط مرزی استفاده می شود.

در دینامیک سیالات محاسباتی با تبدیل معادلات دیفرانسیل پاره ای حاکم بر سیالات به معادلات جبری امکان حل عددی این معادلات فراهم می‌شود. با تقسیم ناحیه مورد نظر برای تحلیل به المان‌های کوچک‌تر و اعمال شرایط مرزی برای گره‌های مرزی با اعمال تقریب‌هایی یک دستگاه معادلات خطی بدست می‌آید که با حل این دستگاه معادلات جبری، میدان سرعت ، فشار و دما در ناحیه مورد نظر بدست می‌آید. با استفاده از نتایج بدست آمده از حل معادلات می‌توان برآیند نیروهای وارد بر سطوح، ضرایب برا و پسا و ضریب انتقال حرارت را محاسبه نمود.

دینامیک سیالات محاسباتی بصورت گسترده در زمینه‌های مختلف صنعتی و پروژه‌های مهندسی مکانیک مرتبط با سیالات، انتقال حرارت و انتقال مواد به کمک سیال بکار گرفته می‌شود. از جمله این موارد می‌توان به صنایع خودرو سازی ، صنایع هوافضا ، توربو ماشین ها ، صنایع هسته ای ، صنایع نظامی ، صنایع نفت و گاز و انرژی و بسیاری موارد گسترده صنعتی دیگر اشاره نمود که دانش دینامیک سیالات محاسباتی به عنوان گره گشای مسائل صنعتی مرتبط تبدیل شده است.

سفارش انجام پروژه CFD

انجام پروژه CFD در چند ضلعی به صورت تخصصی توسط تیم کارشناسان مجرب صورت می‌گیرد. با بهره مندی از تیمی توانمند و انجام بیش از ۱۰۰۰ پروژه پیشرفته آماده ارایه خدمات انجام کدنویسی دینامیک سیالات محاسباتی CFD در زمینه های مختلف به شما هستیم.

تنها کافیست انجام پروژه CFD خود را از طریق بخش سفارش پروژه ما با در میان بگذارید. کارشناسان ما پس از بررسی جزییات پروژه CFD شما، اقدام به ارائه پیشنهاد فنی و مالی با توجه به خواسته های پروژه شما می نمایند. لذا خواهشمند است سفارش پروژه های CFD خود را به صورت شفاف با جزییات کامل برای ما ارسال کنید.  
 

مراحل انجام سفارش پروژه CFD

ارسال سفارش انجام پاورپوینت
4

تحویل سفارش CFD شما

پس از واریز ۵۰ درصد نهایی فایل پروژه برای شما ارسال خواهد شد. شما مدت ۷۲ ساعت برای بررسی و ارسال اصلاحیه مهلت خواهید داشت. و در صورت نیاز به اصلاحات کارشناس بصورت رایگان موظف به انجام است.
active3
3

انجام سفارش CFD شما

در هنگام سفارش پروژه CFD، می توانید مدت زمان لازم را برای انجام سفارش خود تعیین نمایید. پس از توافق در مورد زمان تحویل کارشناسان ما در مدت زمان تعیین شده روی سفارش شما کار خواهد کرد
قیمت پاورپوینت
2

قیمت گذاری سفارش پروژه CFD

پس از ثبت سفارش، کارشناسان جهت رفع هرگونه ابهام با شما تماس خواهند گرفت. پس از تعیین قیمت پروژه شما، و واریز ۵۰ درصد مبلغ پیش پرداخت، سفارش انجام پروژه دینامیک سیالات محاسباتی CFD شما آغاز خواهد شد.
ثبت سفارش پاورپوینت
1

سفارش پروژه CFD خود را ثبت کنید

سفارش پروژه دینامیک سیالات محاسباتی مورد نظر خود را از طریق فرم سفارش پروژه ثبت کنید. جزییات سفارش خود به همراه نرم افزارهای مورد نیاز را برای ما ارسال کنید. تمامی اطلاعات دریافت شما از شما نزد چند ضلعی محفوط خواهد بود.

خدمات انجام پروژه CFD ما چه چیزهایی را شامل می‌شود؟

 
 • انجام پروژه CFD و مشاوره پروژه های دینامیک سیالات محاسباتی در زمینه های مختلف انتقال حرارت تشعشع، هدایت و جابجایی.
 • انجام پروژه سی اف ایکس و انجام کدنویسی CFD در رابطه با توربوماشین و ماشینهای دوار مختلف، از قبیل شبیه سازی پمپ سانتریفیوژ با استفاده از سی اف ایکس و انجام پروژه کمپرسور توسط فلوئنت و شبیه سازی توربین های محوری و شعاعی مختلف که توسط نرم افزارهایی از قبیل سی اف توربو (CFturbo)میتوان طراحی آنها را انجام داد.
 • مشاوره انجام پروژه فرترن و انجام پروژه متلب و برنامه نویسی در زمینه جریان های تراکم پذیر داخلی و خارجی و آیرودینامیک
 • کاربرد دینامیک سیالات محاسباتی جهت شبیه سازی جریان سیال در محیط های متخلخل و انجام پروژه CFD در این زمینه
 • انجام پروژه CFD به منظور بررسی احتراق و شبیه سازی محفظه احتراق توسط فلوئنت، اپن فوم و نرم افزارهای دیگر تحلیل سیالاتی
 • انجام شبیه سازی CFD و انجام پروژه اپن فوم برای بررسی جریان های آشفته و توربولانس در کاربردهای مختلف علم مکانیک سیالات
 • انجام پروژه CFX در زمینه بررسی عددی عملکرد فین های حرارتی و انتقال حرارت افزایشی در سطوح گسترده
 • استفاده از دینامیک سیالات محاسباتی به منظور بررسی عددی لایه مرزی سیال در تماس با سطوح جامد و در شرایط گوناگون
 • انجام پروژه CFD به منظور تحلیل عددی پدیده کاویتاسون در پمپ های سانتریفیوژ
 • انجام پروژه CFX برای بررسی عددی جریان تراکم پذیر گذرنده از پره های توربین گازی
 • تحلیل عددی اجسام شناور در آب از قبیل زیردریایی، اژدر و همچنین تحلیل عددی جریان آب اطراف بدنه کشتی
 • انجام شبیه سازی CFD جریان هوای اطراف بدنه خودرو و بررسی آیرودینامیک جریان توسط فلوئنت، اپن فوم و CFX
 • بررسی عددی و انجام پروژه CFD فرآیندهای انتقال جرم از قبیل چگالش، جوشش و بررسی تغییر فاز سیال
 

پرسش‌های متداول درباره انجام پروژه های CFD

1هزینه ارسال سفارش پروژه CFD برای چند ضلعی و بررسی اولیه چقدر است؟
ارسال سفارش در چند ضلعی رایگان است. شما می‌توانید بصورت رایگان درخواست انجام پروژه خود را ارسال کنید و بعد از ارزیابی و قیمت گذاری، برای انجام پروژه تصمیم بگیرید.
2نحوه قیمت گذاری سفارش پروژه دینامیک سیالات محاسباتی CFD من چگونه است؟
پروژه دینامیک سیالات محاسباتی شما بر اساس زمان لازم برای انجام و میزان سختی قیمت گذاری خواهد شد. برای قیمت گذاری پروژه خود از قسمت سفارش پروژه اقدام کنید. کارشناسان ما پس از ارزیابی جزییات پروژه شما، قیمت را به شما اعلام خواهد کرد.
3بررسی و قیمت گذاری پروژه CFD من چقدر زمان خواهد برد؟
تمامی سفارشات در چند ضلعی ظرف یک الی دو روز کاری بررسی و قیمت گذاری خواهند شد. در صورت فوری بودن پروژه خود می‌توانید برای پیگیری سریعتر به پشتیبانی چند ضلعی اطلاع دهید.
4در صورت عدم انجام مناسب پروژه CFD خود چکار باید بکنم؟
تمامی پروژه های انجام شده در چند ضلعی ۷۲ ساعت مهلت بررسی دارند و در صورت مغایرت فایل تحویلی با درخواست کارفرما، اصلاح پروژه بصورت رایگان انجام می‌پذیرد.
5برای خرید پروژه آموزشی CFDاز کجا اقدام کنم؟
تمامی پروژه های انجام شده در چند ضلعی ۷۲ ساعت مهلت بررسی دارند و در صورت مغایرت فایل تحویلی با درخواست کارفرما، اصلاح پروژه بصورت رایگان انجام می‌پذیرد.
6برای خرید پروژه آموزشی CFDاز کجا اقدام کنم؟
برای خرید پروژه آموزشی به فروشگاه چند ضلعی سر بزنید و از قسمت جستجو برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود استفاده فرمایید.
7من تمایل به همکاری با چند ضلعی در زمینه انجام پروژه های CFD دارم، چکار باید بکنم؟
برای همکاری با چند ضلعی از قسمت همکاری با ما اقدام کنید. چند ضلعی از همکاری با افراد توانمند همواره استقبال می‌کند.

سفارش پروژه CFD

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه CFD و تخصصی اینجا کلیک کنید