انجام پروژه SPSS

در دنیای “شتابزده” امروز و با وجود داده‌های مختلف و متفاوت، افراد خواهان دریافت اطلاعات بصورت دقیق و ساده و سریع هستند، نرم افزارها توانسته اند جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص دهند. در حوزه علوم آماری نیز از نرم‌افزارها جهت تسریع پردازش داده های خام و دریافت خروجی های دقیق بخوبی بهره گرفته شده. نرم افزار تحلیل آماری SPSS با محیطی کاربرپسند یکی از این نرم افزارهاست که برای تجزیه و تحلیل آماری، خصوصا تحلیل پرسشنامه ای و تحقیقات میدانی و آزمون فرضیات تحقیق و پایان نامه‌ها بسیار کاربرد دارد.

 

SPSS چیست؟


SPSS مخفف عبارت Statistical Package for the Social Sciences به معنی بسته آماری برای علوم اجتماعی می باشد .و توسط محققان مختلف برای تجزیه و تحلیل داده های آماری پیچیده استفاده می شودبسته نرم افزاری SPSS برای مدیریت و تجزیه و تحلیل آماری داده های علوم اجتماعی ایجاد شده است. ابتدا در سال 1968 توسط SPSS Inc. راه اندازی شد و بعدا توسط IBM در سال 2009 خریداری شد

اگرچه پس از خریداری توسط IBM نام رسمی این بسته نرم افزاری اکنون IBM SPSS Statistics می باشد اما اکثر کاربران همچنان ان را با عنوان SPSS می شناسند. به عنوان استاندارد جهانی برای تجزیه و تحلیل داده های علوم اجتماعی ، SPSS بدلیل سادگی و دستورات نزدیک به زبان انگلیسی و دستورالعمل جامع و فراگیر بسیار محبوب است.

SPSS توسط محققان بازار ، محققان بهداشت ، شرکت های نظرسنجی ، نهادهای دولتی ، محققان آموزش ، سازمان های بازاریابی ، کارگزاران داده و موارد دیگر برای پردازش و تجزیه و تحلیل داده های نظرسنجی استفاده می شود.

اکثر آژانسهای تحقیقاتی برتر از SPSS برای تجزیه و تحلیل داده های نظرسنجی و داده های متنی استفاده می کنند تا بتوانند بیشترین بهره را از پروژه های تحقیقاتی خود ببرند.

نرم افزار آماری SPSS به دلیل پوشش نسبتا کامل روش‌های آماری یکی از پرکابردترین نرم افزارهای آماری می باشد. هر محققی اگر قصد دارد در پژوهش خود، فرضیات تحقیق خود را بر اساس پرسشنامه های طیف لیکرت بسنجد و آزمون نماید، به نرم افزار SPSS نیازمند است.

انجام پروژه های SPSS

سایت انجام پروژه های تخصصی چند ضلعی امادگی دارد تا انجام پروژه‌های آماری با SPSS و تحلیل آماری را در اسرع وقت و با کیفیت عالی تحویل دهد. تحلیل آماری با استفاده از سایر نرم افزارها مانند اس پی اس اس – ایویوز – اکسپرت چویس – لیزرل – ایموس – اسمارت پی ال اس – مینی تب نیز پذیرفته می شود.

پس از ارسال سفارش پروژه شما تیم کارشناسان متخصص چند ضلعی در زمینه اس پی اس اس SPSS و تحلیل آماری مستندات ارسالی توسط شما را بررسی نموده و روش‌های مختلف را برای انجام سفارش پروژه SPSS شما به اطلاع شما خواهد رساند. همچنین در صورتی که روش‌های مختلفی برای انجام پروژه شما وجود داشته باشد و یا اینکه بتوان ابتکارات و نوآوری‌هایی را برای انجام این پروژه اعمال نموده سفارش دهنده در جریان قرار خواهد گرفت و چند ضلعی بابت مشاوره و خدمات مشاوره ای در زمینه انجام پروژه های تحلیل آماری در ابتدای کار هزینه ای را دریافت نمی نماید.

سفارش پروژه SPSS خود را حالا ثبت کنید!اهم خدمات چند ضلعی در زمینه انجام پروژه های تحلیل آماری با SPSS

انجام پروژه SPSS اقتصاد

انجام پروژه های تحلیل آماری با SPSS

تجزیه و تحلیل داده در SPSS

انجام پروژه SPSS آماری

پرسش‌های متداول درباره انجام پروژه

1هزینه ارسال سفارش پروژه SPSS برای چند ضلعی و بررسی اولیه چقدر است؟
ارسال سفارش در چند ضلعی رایگان است. شما میتوانید بصورت رایگان درخواست انجام پروژه خود را ارسال کنید و بعد از ارزیابی و قیمت گذاری، برای انجام پروژه تصمیم بگیرید.
2نحوه قیمت گذاری سفارش پروژه SPSS من چگونه است؟
پروژه SPSS شما بر اساس زمان لازم برای انجام و میزان سختی قیمت گذاری خواهد شد. برای قیمت گذاری پروژه خود از قسمت سفارش پروژه اقدام کنید.
3بررسی و قیمت گذاری پروژه SPSS من چقدر زمان خواهد برد؟
تمامی سفارشات در چند ضلعی ظرف یک الی دو روز کاری بررسی و قیمت گذاری خواهند شد. در صورت فوری بودن پروژه خود می‌توانید برای پیگیری سریعتر به پشتیبانی چند ضلعی اطلاع دهید.
4در صورت عدم انجام مناسب پروژه SPSS خود چکار باید بکنم؟
تمامی پروژه های انجام شده در چند ضلعی ۷۲ ساعت مهلت بررسی دارند و در صورت مغایرت فایل تحویلی با درخواست کارفرما، اصلاح پروژه بصورت رایگان انجام می‌پذیرد.
5برای خرید پروژه SPSS از کجا اقدام کنم؟
برای خرید پروژه آموزشی به فروشگاه چند ضلعی سر بزنید و از قسمت جستجو برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود استفاده فرمایید.
6رشته من مهندسی هست و تمایل به همکاری با چند ضلعی در زمینه انجام پروژه های SPSS دارم، چکار باید بکنم؟
برای همکاری با چند ضلعی از قسمت همکاری با ما اقدام کنید. چند ضلعی از همکاری با افراد توانمند همواره استقبال می‌کند.
به این مطلب چند ستاره می‌دهید؟
(تعداد رای: 1 - امتیاز میانگین: 5)

سفارش پروژه SPSS

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های SPSS اینجا کلیک کنید