انجام پروژه تصویر سازی

تصویرسازی

واژه ی Illustrationدر لاتین به معنای تصویرسازی- تصویرگری، در مفهوم کلی، به شاخه ای از هنرهای تجسمی گفته می شود که شامل یکی از موارد : طراحی، عکاسی و نقاشی یا مخلوطی از این موارد باشد . تصویرگری، نقاشی روایی است. راوی مجسّمِ متن وهمراه یا بدون متن کاربرد دارد و می‌تواند دنباله‌دار، یا تک فریم باشد.  تصویر سازی نوعی دکوراسیون یا توضیح بصری یک متن، مفهوم یا فرایند است که برای یکپارچه سازی در رسانه ها، (مانند پوستر ها، آگهی ها، مجلات، کتاب ها، مواد آموزشی، انیمیشن ها، بازی های ویدیویی و فیلم ها) استفاده می شود.

انجام سفارش تصویرسازی

چند ضلعی با همکاری هنرمندان متخصص در زمینه تصویر سازی آمادگی ارائه خدمات انجام سفارش تصویرسازی و تصویرگری در زمینه های مختلف نظیر: تصویرسازی کتاب کودک، تصویرسازی کودک، تصویر سازی تبلیغاتی، تصویرسازی نشریات، طراحی لوگو،  و تصویر سازی مد را دارد.

انجام پروژه تصویرسازی مد

تصویرسازی نشریات

تصویرسازی تبلیغاتی

تصویرسازی کودک

تصویرسازی گرافیکی

سفارش پروژه تصویرسازی

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه تصویرسازی اینجا کلیک کنید

پرسش‌های متداول درباره انجام پروژه

1هزینه ارسال سفارش پروژه تصویرسازی برای چند ضلعی و بررسی اولیه چقدر است؟
ارسال سفارش در چند ضلعی رایگان است. شما میتوانید بصورت رایگان درخواست انجام پروژه خود را ارسال کنید و بعد از ارزیابی و قیمت گذاری، برای انجام پروژه تصمیم بگیرید.
2نحوه قیمت گذاری سفارش پروژه تصویرسازی من چگونه است؟
پروژه تصویرسازی شما بر اساس زمان لازم برای انجام و میزان سختی قیمت گذاری خواهد شد. برای قیمت گذاری پروژه خود از قسمت سفارش پروژه اقدام کنید.
3بررسی و قیمت گذاری پروژه تصویرسازی من چقدر زمان خواهد برد؟
تمامی سفارشات در چند ضلعی ظرف یک الی دو روز کاری بررسی و قیمت گذاری خواهند شد. در صورت فوری بودن پروژه خود می‌توانید برای پیگیری سریعتر به پشتیبانی چند ضلعی اطلاع دهید.
4در صورت عدم انجام مناسب پروژه تصویرسازی خود چکار باید بکنم؟
تمامی پروژه های انجام شده در چند ضلعی ۷۲ ساعت مهلت بررسی دارند و در صورت مغایرت فایل تحویلی با درخواست کارفرما، اصلاح پروژه بصورت رایگان انجام می‌پذیرد.
5برای خرید پروژه آموزشی تصویرسازی از کجا اقدام کنم؟
برای خرید پروژه آموزشی به فروشگاه چند ضلعی سر بزنید و از قسمت جستجو برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود استفاده فرمایید.
6من تمایل به همکاری با چند ضلعی در زمینه انجام پروژه های تصویرسازی دارم، چکار باید بکنم؟
برای همکاری با چند ضلعی از قسمت همکاری با ما اقدام کنید. چند ضلعی از همکاری با افراد توانمند همواره استقبال می‌کند.