استفاده از خدمات چند ضلعی منوط به موافقت شما با این قوانین است. لطفا قوانین درج شده در این صفحه را پیش از استفاده از خدمات ما با دقت مطالعه کنید. به محض ثبت درخواست شما در چند ضلعی فرض می شود که قوانین چند ضلعی را مطالعه کرده و بدون هرگونه قید و شرطی پذیرفته اید. چند ضلعی این حق را برای خود مسلم می­دارد که در صورت صلاح­ دید قوانین را تغییر داده یا بندهای جدیدی به آن بیفزاید که این موارد به محض قرار گرفتن در سایت لازم الاجرا خواهد بود.

حق کپی رایت

محتوای سایت چند ضلعی، مانند نام تجاری، لوگو، تصاویر و متون  متعلق به موسسه چند ضلعی بوده و تمام حقوق برای آن محفوظ است. هرگونه سوء استفاده از اين موارد پيگرد قانوني خواهد داشت.

سیاست ‏رعایت حریم خصوصی

چند ضلعی هرگز اطلاعات شخصی نظیر ایمیل، شماره تماس، و … شما را در اختیار اشخاص و مراکز ثالث قرار نمی دهد.

تعهدات کارفرما و کارشناس

 شما در هنگام استفاده از وبسایت موافقت می ‌نمایید که اعمال زیر را انجام ندهید:

1- ارسال هر چیز غیر قانونی، شیادانه، تهدید آمیز، توهین آمیز، افترا آمیز، موهن‌ و یا هر چیز قابل اعتراض.

2-  ارسال یا انتقال هر نوع اطلاعات یا نرم ‌افزار حاوی ویروس مضر و مخرب.

3- ارسال یا انتقال هر اطلاعاتی که قوانین سایت و توافق نامه را زیر پا بگذارد.

قوانین و مقررات

1-  چند ضلعی تنها سعی در ایجاد بستری برای کمک به کارفرمایان عزیز دارد تا پروژه خود را با بهترین کیفیت انجام دهند.

2- چند ضلعی به عنوان یک واسط بین کارفرما و مجری تلاش می کند انجام پروژه را هموار ساخته و رضایت ‌مندی دو طرف را فراهم آورد. بنابر این کارفرما و مجری موافقت می کنند در صورت وقوع مشکل غیر قابل حل بین یکدیگر، داوری چند ضلعی را بپذیرند.

3- تمامی فعالیت‌های صورت گرفته در این موسسه بایستی بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

برنامه کاری موسسه

متخصصان چند ضلعی 24 ساعته پاسخگوی درخواست های شما به منظور سفارش پروژه خواهند بود.

عقد قرارداد یا سفارش اولیه

فرم پر شده توسط شما در هنگام درخواست پروژه حکم قرارداد را دارد، بنابراین، سایر توافقات انجام شده که در فرم سفارش درج نشده اند، همانند تماس تلفنی، پیامک ،… به دلیل قابلیت جعل ساده، در هنگام درخواست داوری به هیچ عنوان قابل استناد نمی باشند و جای اعتراض نخواهند داشت. بنابراین فرم سفارش (تلگرام یا ایمیل) را با نهایت دقت کامل کرده و به همراه توضیحات کامل و تمامی موارد مورد نیاز ارسال نمایید.

توضیح: مجری (مجریانی) که انجام پروژه را به عهده می گیرند، ملزم هستند مطابق با فرم سفارش، پروژه مورد نظر را تحویل دهند.

ضمانت کیفیت پروژه

کلیه پروژه های انجام شده توسط گروه به مدت  ۷۲ ساعت پس از تحویل به کارفرما دارای ضمانت می باشند و در صورت هرگونه ایراد و یا مورد رعایت نشده در فرم سفارش به صورت رایگان در سریع ترین زمان ممکن اصلاح خواهند شد. پس از گذشت ۷۲ ساعت در صورت نبود مشکل، وجه پروژه به مجریان پرداخت می شود. مجری موظف است در صورت وجود ایراد در پروژه، در اسرع وقت ایرادات را اصلاح نموده و برای موسسه ارسال کند.

توضیح: پس از گذشت ۷۲ ساعت از زمان تحویل پروژه، مبلغ پرداختی کارفرما که نزد سایت به امانت مانده، به حساب کارشناس واریز خواهدشد؛ در صورت عدم بررسی پروژه در زمان مقرر، عدم اطلاع رسانی وجود نقص در پروژه در مدت زمان تعیین شده به مسئولین موسسه و یا یافتن ایراد و یا بروز هرگونه مشکل پس از واریز هزینه به حساب کارشناس، چند ضلعی تحت هیچ شرایطی مسئولیتی نخواهد داشت و مسئولیت موارد پیش آمده تماما به عهده کارفرما خواهد بود.

تبصره 1: کارفرما می تواند مدت زمان مورد نیاز برای تایید کار پس از اعلام پایان کار توسط کارشناس را، در متن درخواست نوشته و با کارشناس بر سر آن به توافق برسد.

تبصره 2:  اگر کارفرما دیرتر از زمان مربوطه (۷۲ ساعت) درخواست ویرایش دهد، با پرداخت هزینه اضافه بر مبلغ توافق شده اولیه، و در صورت موافقت کارشناس با اعمال تغییرات، امکان اصلاح و یا تغییر وجود خواهد داشت.

فرمت تحویل پروژه

درخصوص پروژه های نرم افزاری به علت تعدد نسخه های نرم افزارها، کار فرمایان می بایست از آخرین نسخه نرم افزار استفاده نمایند و کارشناسان الزامی به تحویل مطابق نسخه نرم افزار کارفرما نخواهند داشت.

درخصوص پروژه هایی که دارای فایل متنی هستند، کلیه کارشناسان موظف هستند فایل مورد نظر را با فرمت Word ارسال نمایند. ارسال فایل های غیرقابل ویرایش به عنوان پروژه نهایی قابل قبول نبوده و منجر به درج امتیاز منفی در پرونده کارشناس خواهد شد.

راهنما و گزارش کار پروژه

در صورت درخواست کارفرما و تقبل هزینه آن، پروژه های تحویلی توسط کارشناسان محترم دارای یک گزارش اولیه از موضوع کار، موارد انجام شده و نحوه استفاده از پروژه و در صورت نیاز نحوه اجرای فایل ها و یا کدهای نرم افزاری خواهد بود.

تبصره: در برخی پروژه ها کارفرما درخواست آموزش ویدئویی یا صوتی خواهد کرد در این مورد نیز قیمت گذاری پروژه و گزارش آن بصورت جداگانه اعلام می ­شود و این درخواست بایستی در فرم اولیه سفارش وارد شود.

ممنوعیت ارتباط مستقیم کارشناس و کارفرما

تمامی خدمات چند ضلعی به صورت آنلاین و مکاتبه ای است. ارتباط مستقیم میان کارفرما و کارشناس در موسسه چند ضلعی بدون تایید گروه ممنوع است.

چند ضلعی به صورت مستقیم بر روی کارشناسان کنترل ندارد. اغلب در ارتباط مستقیم میان کارشناس و کارفرما قرارهایی جدا از سفارش اولیه گذاشته می شود که باتوجه به عدم اطلاع موسسه و اینکه اینگونه قراردادها خارج از چارچوب موسسه هستند، گاها موجب تضییع حقوق کارفرمایان و کارشناسان و بروز اختلاف می گردد. برای مثال در مواردی کارشناس پس از پرداخت دیگر پاسخگوی کارفرما نبوده و درمواردی کارفرما بعد از دریافت کار از واریز حق الزحمه کارشناس امتناع نموده است.

تبصره 1: ارسال اطلاعات تماس توسط کارشناسان به هر نحو ممنوع می باشد. درصورت مشاهده منجر به درج امتیاز منفی و جریمه مالی و نهایتا قطع همکاری خواهد شد.

تبصره 2: عواقب ارسال اطلاعات تماس توسط کارفرما به هرنحو به عهده خود کارفرما بوده و موسسه هیچ گونه مسئولیتی دراین خصوص نمی پذیرد. ارسال اطلاعات تماس می تواند موجب کنسل شدن پروژه مشتری بدون بازگشت هزینه شود.

پرداخت هزینه انجام پروژه توسط کارفرما

پرداخت مبلغ پروژه از طریق درگاه آنلاین سایت و در صورت ایجاد مشکل به روش کارت به کارت و شماره حساب امکان پذیر است. توجه نمایید در روش پرداخت آنلاین 1% مبلغ کل فاکتور که کارمزد درگاه پرداخت آنلاین است، به آن اضافه خواهدشد. بابت خدمات (پیامک های ارسالی، پشتیبانی تلفنی و …) هیچ هزینه ای دریافت نمی شود.

نحوه واریز وجه توسط موسسه

کلیه پرداخت های موسسه به کارشناسان و کارفرمایان (درصورت بازگشت مبلغ) توسط شماره شبا صورت می پذیرد. پس از اولین پروژه موفق کارشناس بایستی شماره شبا 24 رقمی خود را از سایت بانک دریافت نموده و جهت واریز حق الزحمه ارسال نماید.

تذکر: مسئولیت ارسال شماره شبا اشتباه به عهده کارشناس می باشد.

زمان واریز حق الزحمه کارشناسان

پس از تسویه و دریافت فایل کامل پروژه توسط مشتری، ۷۲ ساعت مهلت بررسی به ایشان داده خواهد شد. دریافتی کارشناسان بابت هر پروژه، حد اکثر ۷ روز کاری پس از طی ۷۲ ساعت ذکر شده (مشروط به ارائه کار مطابق درخواست) بصورت پرداخت پایا به حسابشان واریز خواهد شد.

قوانین تاخیر در تحویل پروژه

در مواردی ممکن است به دلایل مختلف نظیر قطعی اینترنت و … ، تحویل پروژه با تاخیر روبرو شود، لذا گروه تاخیر در انجام پروژه حداقل به مدت 2 روز را برای خود محفوظ می داند.

تبصره: در صورت تاخیر غیر قابل قبول در انجام پروژه توسط کارشناس بنا به هر دلیلی، چند ضلعی طبق توافق طرفین اقدام به کاهش مبلغ نهایی پروژه خواهد نمود. (تعیین کننده مبلغ نهایی چند ضلعی است)

تاخیر در تحویل پروژه، عدم مطابقت پروژه ارسالی با قوانین، انصراف دیر هنگام از انجام پروژه و سایر موارد مربوط به عدم تعهد و تخصص، منجر به درج امتیاز منفی برای کارشناس خواهد شد و چند ضلعی بسته به خطای صورت گرفته اختیار دارد:

الف) برای مدت زمان مشخصی ارسال پروژه برای کارشناس خاطی را متوقف نماید.

ب) کارشناس خاطی را به پرداخت جریمه ریالی و خسارت محکوم نماید.

ج) ارسال پروژه به کارشناس را به صورت کامل متوقف نماید. (قطع همکاری)

انصراف از انجام پروژه

از سوی کارفرما

کارفرما می تواند در هر زمان از انجام پروژه انصراف دهد. بدیهی است که هزینه قسمت های انجام شده و هزینه تیم هماهنگی کسر و مابقی مبلغ عودت داده خواهد شد. (تعیین کننده مبلغ نهایی چند ضلعی است)

تبصره: هزینه غیرقابل بازگشت در ابتدای کار می تواند به صورت توافقی محاسبه شود.

از سوی کارشناس

در صورتی که کارشناسی برای انجام پروژه اعلام آمادگی کند و پس از واریز پیش پرداخت توسط کارفرما بنا به هر دلیلی پروژه را انجام ندهد، بایستی در سریع ترین زمان ممکن چند ضلعی را از موضوع مطلع نماید تا گروه نسبت به جایگزینی کارشناس اقدام نماید. کارشناس موظف است بین 10 تا 30 درصد کل حق الزحمه پروژه را بابت تضییع حق و زمان مشتری و مسئولین گروه به حساب موسسه واریز کند. این موضوع درج نمره منفی در پروفایل کارشناس را نیز در پی خواهد داشت.

در صورتیکه کارشناس زمانی انصراف از انجام پروژه و یا عدم توانایی خود را اعلام نماید که گروه قادر به جایگزین نمودن کارشناس دیگری برای پروژه مورد نظر نباشد، همکاری با کارشناس خاطی برای همیشه قطع خواهد شد.

قوانین داوری و حل اختلاف

1- از آنجایی که پروژه ها توسط کارشناسان متفاوتی انجام می شود، در مواردی ممکن است روند انجام پروژه بنا به هر دلیلی با مشکل مواجه شود و کارشناس قادر به انجام آن نباشد، در این صورت موسسه تلاش خواهد نمود تا پروژه را به سایر کارشناسان برای ادامه و یا انجام پروژه از ابتدا واگذار نماید. در صورتی که این امر نیز امکان پذیر نباشد، هزینه پرداخت شده برگشت داده خواهد شد و جای اعتراضی وجود نخواهد داشت.

تبصره: در صورت واگذاری پروژه به کارشناس دیگر، تمام تلاش براین است که پروژه با قیمت توافق شده قبلی انجام شود، اما در مواردی که کارشناس جدید حاضر به انجام پروژه با قیمت قبلی نباشد، قیمت جدید به کارفرما اعلام شده و در صورت تایید، پروژه توسط کارشناس جدید انجام خواهدشد.

2-در صورتی که بنا به هر دلیلی بر سر کیفیت پروژه و یا عدم انطباق پروژه تحویلی با توضیحات ارائه شده در فرم سفارش اولیه اختلافی به وجود آید، موسسه پروژه را به منظور داوری به کارشناسان داور رشته مربوطه ارسال خواهدکرد و مبنای قضاوت بر اساس رای ایشان خواهد بود. بدیهی است که نظر مدیریت براساس آرای کارشناسان داور به عنوان نظر نهایی پذیرفته خواهد شد. کارشناس و یا کارفرما حق پیگیری شکایت از مراجع دیگر را ندارند. هر دو طرف متعهد می شوند رای نهایی تیم داوری را پذیرفته و به آن عمل نمایند. در این صورت اگر کاستی از جانب کارشناس بوده باشد، کارشناس باید پروژه را مطابق سفارش تکمیل و اصلاح نماید و اگر پروژه تحویلی مطابق سفارش باشد، جای هیچ گونه اعتراضی توسط کارفرما وجود نخواهد داشت.

تبصره 1: در صورتی که در شکایت احتمالی حق به کارفرما داده شود یک بخش از یا کل مبلغ پرداختی به حساب کارفرما باز می گردد.

تبصره 2: اگر رای به نفع کارشناس صادر شود، بخشی از یا کل مبلغ پرداختی کارفرما به حساب کارشناس واریز خواهد شد.


بروز رسانی در 18 دی 1400